Одделенска настава


Наставник Контакт Одд. раководство Приемен ден Час
Анкица Петреска ankica_petreska@yahoo.com Среда 2
Виолета Арсовска arsovskavioleta@yahoo.com Вторник 3
Изабела Пашоска izabela_073@yahoo.com Понеделник 5
Ирена Георгиевска Симјановска irenagsimjanoska@yahoo.com IIa Понеделник 6
Сања Синадиновска ssinadinoska@yahoo.com IIб Понеделник 6
Велика Крстовска velikakrstovska@hotmail.com IIв Понеделник 6
Ленче Тасевска / IIIа Понеделник 7
Даниела Бојковиќ danielabojkovic@yahoo.com IIIб Понеделник 7
Eмилија Ѓорѓиева e_gjorgjieva@yahoo.com IIIв Четврток 4
Снежана Димовска s.dimovskala@yahoo.com IVа Среда 6
Силвана Стојковска silve55@yahoo.com IVб Понеделник 6
Сашка Пачемска pacemskas@yahoo.com IVб Четврток 6
Жаклина Ѓоќеска Ѓуровска zaklina_g@live.com Четврток 5
Сузана Стојковска suzana399@yahoo.com Понеделник 6
Перуника Стојмановска perunikastojmanovksa@gmail.com Среда 4
Радица Ангеловиќ / Дневен престој Среда 1
Маргарита Спасевска / Дневен престој Вторник 1
Габриела Јовчевска jovcevskagabriela@yahoo.com Дневен престој Понеделник 1
Вања Грујоска vangelka.stojcevska@outlook.com Специјален едукатор и рехабилитатор Вторник и четврток /

Предметна настава


Наставник Контакт Наставен предмет Приемен ден Час
Христијан Гроздановски grozdanovski.h@gmail.com Географија Четврток 3
Валентина Ѓорѓиоска valentina_trajkoska@yahoo.com Физика/ Природни науки Петок 6
Весна Анѓушева nastavnikvesna.a@gmail.com Биологија/ Природни науки Понеделник 3
Розета Дулевска rdulevska@yahoo.com Македонски јазик Среда 3
Јулија Стошиќ jstoshik@yahoo.com Англиски јазик Среда 6
Ивица Трајковски me.ivicatrajkovski@gmail.com Англиски јазик Вторник и петок 4
Елена Јованова eli.jovanova@yahoo.com Француски јазик Понеделник 4
Елица Трајковска elicatrajkovska@yahoo.com Техничко образование /Техничко обраование(изборен) Вторник 2
Никола Стојковски nikola_ogre@yahoo.com Македонски јазик Понеделник 7
Јасмина Костадиновска jasmina00mk@yahoo.com Историја/ Граѓанско образование Вторник 5
Саве Велевски / Физичко образование Вторник и петок 3
Тања Павловска pavlovska_tanja@yahoo.com Хемија/ Природни науки/ Иновации Четврток 4
Виолета Ризовска Блажева violetarizovska@gmail.com Математика Вторник 3
Ѓурчин Ѓурчиновски ggjurcin@gmail.com Историја /Граѓанско образование Среда 3
Виолета Велјановска viki_alc@yahoo.com Англиски јазик Понеделник 5
Зора Симоновска zora.simonovska@yahoo.com Математика Вторник 4
Јордана Тодоровска jordana.dance@yahoo.com Македонски јазик / Вештини на живеење (изборен) Вторник 3
Јасминка Србиновска jasminka_spa@hotmail.com Англиски јазик Среда 6
Сaше Војнески saso.vojneski@gmail.com Физичко образование Четврток 3
Виолета Пандиловска violetapandilovska@yahoo.com Математика Вторник 4
Марија Ставреска marija.stavreska@hotmail.com Ликовно образование Среда 4
Александар Китевски a.kitevski@yahoo.com Музичко образование/ хор / оркестар / Проекти од музичка култура (изборен) Понеделник 5
Боро Деспотовски boro-despotovski@hotmail.com Физичко образование Вторник и петок 3
Вида Спасеска vida.spaseska@gmail.com Географија / /
Петре Миленков milenkovpetar@gmail.com Етика на религии / /
Драгана Костиќ dragana.kostic14@gmail.com Етика / /
Виолета Дурланова vdurlanova@yahoo.com Информатика / /